Skip to content Skip to footer

Forza Italia 2016 – Spotkanie miłośników włoskiej motoryzacji

Już od kilku lat wybierałem się na imprezy zorganizowane przez Forza Italia, tylko jakoś tak się zawsze składało że ciągle było za daleko, nie w tym terminie, itd. Rezultat był taki że nie udawało mi się dojechać. Szkoda. Forza Italia 2016 pokazało że warto było tu przyjechać i pozostaje żałować że nie odwiedziłem poprzednich edycji.

Po traumatycznych przeżyciach których doświadczyłem w zeszłym tygodniu odwiedzając Verva Street Racing, najgorszą imprezę motoryzacyjna na której byłem od lat, miło było trochę się zresetować i zobaczyć że jednak można. Tak, Forza Italia 2016 zdecydowanie pokazuje że można. Właśnie tego należy oczekiwać idąc na imprezę motoryzacyjną. Miłej atmosfery, samochodów które można spokojnie obejrzeć, a przede wszystkim miejsca które samo w sobie da odpowiedni klimat. Dwór Many w którym zorganizowano imprezę mimo że położony na uboczu gdzieś pomiędzy Tarczynem i Mszczonowem to bardzo urokliwe miejsce.

No dobrze, a co przyjechało na Forza Italia 2016?

Mieliśmy cały przekrój pięknej włoskiej motoryzacji, rozpoczynając od silnej reprezentacji Fiata 500, aż po najnowsze Ferrari 488. Najsilniej reprezentowana była marka Alfa Romeo, a wśród Alf najjaśniej błyszczała najnowsza Alfa Romeo Giulia w najmocniejszej specyfikacji Quadrifoglio Verde.  Zdecydowanie było to najbardziej oblegane auto zlotu, co oczywiście nie oznacza że stojące obok Ferrari, Maserati, Fiaty czy Lancie były pomijane.  Nad całością czuwali oryginalni włoscy Carabinieri, którzy pomagali dodatkowo kierować ruchem podczas pokazu elegancji nad którym czuwało całkowicie przekupne jury.

Ale co tu dużo pisać, lepiej obejrzeć zdjęcia. Tak właśnie wyglądała Forza Italia 2016.

>>>>Muzeum Ferrari
>>>>Muzeum Lamborghini
>>>>Kolekcja Pininfarina
>>>>Muzeum motoryzacji w Turynie

6 Comments

 • Karol
  Posted 25 września 2016 at 20:45

  Samochody godne zazdrości 🙂

 • Aleks
  Posted 26 września 2016 at 21:23

  Jak zawsze piękne zdjęcia 😉

 • Rybczynscy
  Posted 2 października 2016 at 16:19

  Niesamowita impreza no i zdjęcia pierwsza klasa!

 • 1rblog
  Posted 6 października 2016 at 15:39

  Super auta 🙂

 • Jwmachinery
  Posted 8 października 2016 at 11:31

  Piękne, bo włoskie :))

 • Podatki ABM
  Posted 19 października 2016 at 20:49

  Uwielbiam takie klimaty… 🙂

Leave a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Go to Top